cariere
Aplica pentru postul
Consilier Vanzari Showroom in Constanta
Post
Consilier Vanzari Showroom
Locatie
Constanta
Tip
Full-Time
Adaugat la
21 Sept 2022
Atributiuni principale
Responsabilitati: - deruleaza activitatea de vanzare din magazin; - expune clientilor produsele comercializate de societate (caracteristici tehnice si destinatia lor); - introduce in sistemul de gestiune produsele pe care le-a comandat clientul; - aduce clientului din depozitul central sau de pe rafturi produsele pe care acesta le-a comandat; - verifica produsele (cantitativ si calitativ) clientului; - se asigura de integritatea ambalajelor si a sigiliilor, verifica etichetarea corecta si preturile produselor; Oferta (bonusuri, beneficii): - post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national; - program de instruire la locul de munca (cursuri in cadrul companiei; cursuri la producatori; cursuri organizate de firme specializate); - pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante; - posibilitatea de dezvoltare profesionala; promovare in cadrul firmei.
Candidatul Ideal
- absolvent al unui liceu sau facultati cu profil tehnic (Electronica, Electrotehnica, Energetica, Electrica, Automatica); - experienta in vanzari si cunoasterea unei limbi straine (franceza, engleza) pot constitui un avantaj; - excelente abilitati de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa; - atitudinea independenta si responsabila; - experienta in utilizarea PC-ului, lucrul cu casa de marcat, emitere facturi, primire marfa, asezat marfa.
Date Personale
Campurile Marcare cu "*" sunt obligatorii. Profilele Social Media sunt cerute pentru investigatii.
Ataseaza Documente
Ataseaza Document
Atentie! Sunt permise maxim 3 fisiere, doar extensii DOC,PDF sau JPEG
apply-form-image